Yeni Nesil, 3D, 4D, 5D ve 6D Ekran Koruyucuları

Akıllı cep telefonları artık daha büyük bir hal almaya başlamıştır. Ekranın büyümesiyle birlikte, artık ekran camının korunması daha önemli bir hal almıştır.

Yeni Nesil,  3D, 4D, 5D ve 6D Ekran Koruyucuları 

Akıllı cep telefonları artık daha büyük bir hal almaya başlamıştır. Ekranın büyümesiyle birlikte, artık ekran camının korunması daha önemli bir hal almıştır. Artık her cep telefonu mağazasından rahatlıkla ekran koruyucu almak mümkündür. Kaliteli bir model bulmak isteyen kişiler genel olarak 3D, 4D, 5D ve 6D gibi çeşitlerle karşılaşmaktadır. Peki 3D, 4D, 5D ve 6D ekran koruyucularının özellikleri nelerdir?

Temperli Cam Özellikleri

Camın güçlendirilmesi literatürde temperli olarak ifade edilmektedir. Böylece kırılmaz bir cam özelliği kazandırılmıştır. Temperli cam, kırıldığında bile keskin yüzeylerin oluşmasını engeller. Bu yüzden de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir cam koruyucu modelidir. Artık kıvrımlı modellerin ortaya çıkması, temperli cam modellerinin de artmasını sağlamıştır. Tabi ki kıvrımlı ekrana sahip modeller için, düz ekran koruyucuları kullanılmaz.

3D, 4D, 5D ve 6D Ekran Koruyucularının Özellikleri

Yeni nesil akılı telefon modellerinde kıvrımlı ekranlar kullanılmaktadır. Kıvrımlı ekranların ifade edilmesi için de 3D, 4D, 5D ve 6D gibi terimler literatüre girmiştir. Ekranların korunması için de, sürekli olarak yeni kırılmaz camlar üretilir. 3D, 4D, 5D ve 6D Ekran koruyucularının özellikleri, ekranların eğim derecelerine uygun olmalarıdır. 3D ve 4D gibi sayı değerleri, aslında ekranın derecesini ve koruma sertliğini ifade etmektedir. 3D, 4D, 5D ve 6D Ekran koruyucuları, kırılan camlardaki büyük parçaların çevreye zarar vermesini engeller. Aynı zamanda parmak izinin hassasiyetinin daha iyi şekilde çalışmasını sağlar. Bu yüzden kıvrımlı telefonlar için ekranlarında 3D, 4D, 5D ve 6D ekran koruyucuları kullanmak doğru olacaktır.

Son Eklenenler

App Store daki Yerli Uygulamalar

Uygulama geliştirme sayesinde, her ülkenin kendine ait baz

Yeni Nesil, 3D, 4D, 5D ve 6D Ekran Koruyucuları

Akıllı cep telefonları artık daha büyük bir hal almaya

Web Tasarımı nın Firmalar İçin Önemi Nedir?

Kurumsal firmalar için web sitesi tasarımının önemi, ti

Android Oreo İşletim Sisteminde WhatsApp Sorunu!

Android işletim sistemi bulunan telefonlarda belli aralıkl

Apple Kimliği Hakkında Bilgiler

Apple, güvenlik prosedürlerini en üst düzeyde tutan ve t

AirPods 2019 - 2020 Yenilikleri

Gelişen teknoloji, markaların sürekli olarak kendilerini

Elektrikli Otomobiller

Teknoloji geliştikçe arabalarda da çeşitli değişiklikl

Facebook Açılmazsa Ne Yapılmalıdır ?

Facebook, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan b

Twitterda Trend Topic Nedir ?

Twitter, insanların tweet adı verilen kısa mesajlarla ile

İnternet Radyosu İle Her Yerde Müzik Dinle

Müzik o kadar faydalı bir sanatsal aktivitedir ki, bilimse