App Store daki Yerli Uygulamalar

Uygulama geliştirme sayesinde, her ülkenin kendine ait bazı uygulamaları ortaya çıkmaktadır. App Store bünyesinde yayınlanmakta ve telefonlara indirilmekte olan bu uygulamalar, kendine ait özellikleriyle kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

App Store daki Yerli Uygulamalar

Uygulama geliştirme sayesinde, her ülkenin kendine ait bazı uygulamaları ortaya çıkmaktadır. App Store bünyesinde yayınlanmakta ve telefonlara indirilmekte olan bu uygulamalar, kendine ait özellikleriyle kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Ülkemizde bulunan sınırsız imkan ve bilgi kullanımı sayesinde, uygulama geliştiricilerinin işleri daha da kolay bir hal almıştır. Her hafta yeni düzende birçok farklı uygulama, lisansını alarak App Store bünyesine katılmaktadır.

Outdoor Türkiye

Ülkemizde doğa yürüyüşleri esnasında kullanılacak bir programın olmaması, aslında şirketlerin bu alanda çalışmalar yapmasını sağladı. Doğa sporları yapılırken parkurlarla ilgili bir veri tabanı oluşturma amacı sayesinde, sürece karşı ilgili olan kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Genel olarak cihaz çeşitliliğinin arttırılmaya çalışıldığı uygulamada, aynı zamanda çok detaylı bir güncelleme ile gelişmiş bir yol rehberi seçeneği de yayınlanacaktır.

ULAK

Motorlu kuryelerin, günümüzdeki yeri ve önemi tartışılmaz. Fakat sürekli olarak dolandırıcılık ve hırsızlık haberleriyle birlikte, aslında bu konuda bir uygulama olmasının da ihtiyacı ortaya çıkmıştır. 2015 yılından beri geliştirilen uygulama sayesinde, kullanıcılar güvenilirliği özel şirketlerce sağlanan motorlu kuryelere ulaşmakta bir sorun yaşamamaktadır.

Oddmar

Apple Tasarım Ödülleri organizasyonunda en iyi oyun kategorisinde ödül alan Oddmar, aslında İskandinav mitolojisinden esinlenerek yapılmıştır. 5 yıldızı hedefleyerek yoluna devam eden Oddmar, heyecanlı ve kapsamlı bir hikayeye sahiptir. Bu yüzden de kullanıcılar sürükleyici bir şekilde oyun oynamayı seveceklerdir.

Son Eklenenler

App Store daki Yerli Uygulamalar

Uygulama geliştirme sayesinde, her ülkenin kendine ait baz

Yeni Nesil, 3D, 4D, 5D ve 6D Ekran Koruyucuları

Akıllı cep telefonları artık daha büyük bir hal almaya

Web Tasarımı nın Firmalar İçin Önemi Nedir?

Kurumsal firmalar için web sitesi tasarımının önemi, ti

Android Oreo İşletim Sisteminde WhatsApp Sorunu!

Android işletim sistemi bulunan telefonlarda belli aralıkl

Apple Kimliği Hakkında Bilgiler

Apple, güvenlik prosedürlerini en üst düzeyde tutan ve t

AirPods 2019 - 2020 Yenilikleri

Gelişen teknoloji, markaların sürekli olarak kendilerini

Elektrikli Otomobiller

Teknoloji geliştikçe arabalarda da çeşitli değişiklikl

Facebook Açılmazsa Ne Yapılmalıdır ?

Facebook, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan b

Twitterda Trend Topic Nedir ?

Twitter, insanların tweet adı verilen kısa mesajlarla ile

İnternet Radyosu İle Her Yerde Müzik Dinle

Müzik o kadar faydalı bir sanatsal aktivitedir ki, bilimse