2019 iPhone Modelleri

2019 yılı içerisinde iPhone şirketinin piyasaya üç yeni model çıkartılacağı beklenmektedir. Özellikle 2019 yılında çıkartılacak yeni modellerde kullanıcıları şaşırtacak bazı hamleler bulunmaktadır.

2019 iPhone Modelleri

2019 yılı içerisinde iPhone şirketinin piyasaya üç yeni model çıkartılacağı beklenmektedir. Özellikle 2019 yılında çıkartılacak yeni modellerde kullanıcıları şaşırtacak bazı hamleler bulunmaktadır. iPhone, telefonlar içerisinde kullandığı teknoloji ve tasarımda ufak değişikliklerle beraber, satış rakamlarında ciddi artış planları bulundurmaktadır.

2019 iPhone Modellerinde Yeni Ortaya Çıkan Detaylar

iPhone, kullanıcıların istek ve taleplerine göre her sene farklı modeller çıkartmaktadır. Modellerin özellikleri, aslında önceden tahmin edilebilmektedir. Zaten iPhone şirketi de, reklam kampanyasının bir özelliği olarak bazı detayları satış öncesinde piyasaya sızdırmaktadır. iPhone, Eylül ayında lanse edeceği yeni model iPhonelar ile birlikte, kullanıcıların çok farklı bir anten teknolojisine sahip olmalarına hazırlık yapmaktadır. iPhone XR ve iPhone XS modellerinde kullanılan anten yapısı tamamen değişecektir. Özellikle 4 tane MPI anteni ve 2 adet LCP anteni, 2019 iPhone modellerinin temellerini oluşturacaktır.

2019 iPhone Modellerinde Anten Etkisi

Yeni nesil iPhone modellerinde, anten değişikliği için 5 farklı tedarikçi şirket ile farklı görüşmeler yapılmaktadır. Bu sayede şirket, iPhone modellerinin tasarımında şık bir derinlik kazanmış olacaktır. Ayrıca anten değişikliği herhangi bir şekilde 5G performansını ve internet kullanımını etkilemeyecektir. Eylül 2019’a daha uzun bir süre olduğu için, iPhone cihazlarının isimlerini ve model tasarımlarını daha fazla tahmin etmek mümkün değildir. Fakat iPhone’un modellerine en çarpıcı değişikliklerden bir tanesinin de Face ID konusunda yapılacağı dedikoduları duyulmaya başlanmıştır.

Son Eklenenler

App Store daki Yerli Uygulamalar

Uygulama geliştirme sayesinde, her ülkenin kendine ait baz

Yeni Nesil, 3D, 4D, 5D ve 6D Ekran Koruyucuları

Akıllı cep telefonları artık daha büyük bir hal almaya

Web Tasarımı nın Firmalar İçin Önemi Nedir?

Kurumsal firmalar için web sitesi tasarımının önemi, ti

Android Oreo İşletim Sisteminde WhatsApp Sorunu!

Android işletim sistemi bulunan telefonlarda belli aralıkl

Apple Kimliği Hakkında Bilgiler

Apple, güvenlik prosedürlerini en üst düzeyde tutan ve t

AirPods 2019 - 2020 Yenilikleri

Gelişen teknoloji, markaların sürekli olarak kendilerini

Elektrikli Otomobiller

Teknoloji geliştikçe arabalarda da çeşitli değişiklikl

Facebook Açılmazsa Ne Yapılmalıdır ?

Facebook, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan b

Twitterda Trend Topic Nedir ?

Twitter, insanların tweet adı verilen kısa mesajlarla ile

İnternet Radyosu İle Her Yerde Müzik Dinle

Müzik o kadar faydalı bir sanatsal aktivitedir ki, bilimse